Baner kopiarki


  Serwis

 
  Jesteśmy certyfikowanym serwisem kserokopiarek, który na rynku działa od wielu lat. Posiadamy doświadczenie zawodowe, a także nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc obsługiwać serwis najnowszych urządzeń, pojawiających się na rynku.

Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny kserokopiarek. Potrafimy dostosować się do wszelkich potrzeb Klienta i jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie, na którego można liczyć zawsze i w każdej sytuacji.

W ramach serwisu wykonujemy:

- przeglądy

- konserwacje

- naprawy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy prawdziwymi fachowcami. Wykrywamy wszelkie nieprawidłowości pracy urządzeń, zapobiegając nagłym awarią. Kserokopiarki potrafią popsuć się w momencie, gdy są najbardziej potrzebne. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, dlatego nasz serwis jest natychmiastowy.

Gwarantujemy:

- profesjonalną i fachową obsługę

- natychmiastową reakcję serwisu

- dostęp do wszelkich części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

- możliwość podpisania stałej umowy serwisu pogwarancyjnego

- atrakcyjne ceny

- doradztwo w zakresie materiałów eksploatacyjnych i ich bezpośrednia sprzedaż

Jesteśmy fachowcami, którzy w branży działają od lat, nieustannie odbywamy kursy i szkolenia, aby móc serwisować najnowsze urządzenia dostępne na rynku. Szanujemy czas i pieniądze Klienta, potrafimy dostosować się do jego harmonogramu dnia i udzielić natychmiastowej pomocy w nagłych sytuacjach.

 

email: serwis@biurosystem.eu

Copyright (c)2011 BIURO-SYSTEM Kętrzyn tel. 603849466