baner_centraleSYSTEMY TELEKOMUNIKACYJNE

logo_platan

 

Zajmujemy się instalacją oraz serwisem central telefonicznych renomowanej marki Platan. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem tego producenta, przez co gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

Warto zdecydować się na centralę telefoniczną, ponieważ jest to efektywny system zarządzania połączeniami wychodzącymi oraz przychodzącymi. Stosując nowoczesne urządzenia możemy korzystać z darmowych połączeń ze wszystkimi oddziałami firmy na całym świecie, dokładnie jest to oparte na technologii Voip, która do funkcjonowania potrzebuje tylko połączenia z Internetem. Jest to powszechnie stosowane rozwiązanie, przynoszące comiesięczne oszczędności.

Centrala telefoniczna w firmie to także szybkie i sprawne wykonywane połączeń oraz możliwość przyłączenia dowolnej liczby telefonów. Nawet w najmniejszej firmie sprawdzi się tego rodzaju urządzenie, a w większych przedsiębiorstwach jest ono po prostu niezbędne.

Od lat instalujemy i serwisujemy centrale marki Platan. Jest to producent znany na rynku z najwyższej jakości urządzeń, ich niezawodności, a także szerokich możliwościach i przystępnych cenach.

Urządzenie, które ułatwia połączenia, wpływa na zwiększenie wydajności pracowników oraz całej firmy jest niezastąpione dosłownie wszędzie. Nie jest to kolejny wydatek, tylko realna inwestycja w modernizację własnego przedsiębiorstwa.

 

 


Platan autoryzowane

PRIMA

email:  centrale@biurosystem.eu


Copyright (c)2011 BIURO-SYSTEM Kętrzyn tel. 603849466